Gå til hovedindhold

Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288025876
Pris fra 98 krtil 114,16 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16,16 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 367 bo tx15
-30%98 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skruetrækker 367 bo tx15 billede

Produktinformation

Dette værktøjssæt indeholder en række skruetrækkere, der er specialdesignet til at håndtere Torx-type skruer, som er kendt for deres stjerneformede indvendige mønster. Torx-skruetrækkerne i dette sæt er fremstillet med en høj kvalitet, hvor hver skruetræk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Torx skruetrækker
EAN: 4013288025876
Varenr.: 92168
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 TORX, 25 mm, 130 mm, 25 mm
113 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wera 367 TORX BO-skruetrkker, TX15x80mm
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm
114 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER TX15 80MM MED HUL
114,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk98 kr98 krKøb
2CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
3WATTOO.DK114 kr114 krKøb
4Proshop DK114 kr153 krKøb
5EL-GROSSISTEN114,16 kr114,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 96,25 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Wera 367 TORX® BO-skruetrækker, TX 15 x 80 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202698 kr16 kr (14%)
22. maj 2026114 kr16 kr (16%)
15. maj 202698 kr16 kr (14%)
14. maj 2026114 kr16 kr (16%)
2. maj 202698 kr12 kr (11%)
1. maj 2026110 kr12 kr (12%)
18. apr. 202698 kr13 kr (12%)
17. apr. 2026111 kr13 kr (13%)
27. mar. 202698 kr13 kr (12%)
26. mar. 2026111 kr13 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret