Gå til hovedindhold

Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579)

GoobayKablerEAN: 4040849515798
Pris fra 29 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 13. maj

Sammenlign priser på Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI - DVI-D - 1m - Sort
29 kr
Til butik
Pro HDMI - DVI-D - 1m - Sort billede

Produktinformation

Adapterkabel, DVI-D han til HDMI han, 1m

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: HDMIDVI-D-1
EAN: 4040849515798
Varenr.: 2463231
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DVI-D > HDMI 1m Black
32 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HDMI til DVI-D kabel. Goobay. Guldbelagte stik. 1m.
-31%34 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI til DVI-D kabel. Goobay. Guldbelagte stik. 1m. billede

Produktinformation

HDMI-Han til DVI-D-Han kabel på 1 meter fra Goobay. Guldbelagte stik. HDMI til DVI-D kabel på 1 meter med guldbelagte stik / porte i lækker kvalitet. Overgangs adapter mellem DVI- og HDMI-tilslutninger. Kan bruges, hvis du f.eks. har en ny DVD-af

Produktspecifikationer

Kategori: PC Tilbehør
EAN: 4040849515798
Varenr.: 51370
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579)
35,96 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DVI-D til HDMI Kabel - 1 meter - 1080p (51579)
-43%39 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI til DVI-D kabel 1 m - Goobay (sort, single-link)
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DVI-D HDMI 1m Black
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI til DVI-D kabel 1 m - Goobay (sort, single-link)
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK29 kr68 krKøb
2CompuMail DK32 kr32 krKøb
3Superprice.dk34 kr34 krKøb
4CS MEGASTORE DK35,96 kr74,96 krKøb
5PlusLED.dk39 kr39 krKøb
6Boligcenter DK39 kr39 krKøb
7Ultrashop39 kr39 krKøb
8Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579)

PriceData har fulgt prisen på Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579) i 21 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Wentronic goobay - Videokabel - Single Link - HDMI / DVI - HDMI (M) til DVI-D (M) - 1 m (51579) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202629 kr1 kr (4%)
13. maj 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret