Gå til hovedindhold

Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901)

GoobayKablerEAN: 4040849689017
Pris fra 23 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-kabel 3m Sort
23 kr
Til butik
goobay USB-kabel 3m Sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - USB Type B (han) til USB (han) - 3 m - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68901
EAN: 4040849689017
Varenr.: 988525463
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901)
25,31 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts USB-B-kabel - Sort 3 m
29 kr
Til butik
Luxorparts USB-B-kabel - Sort 3 m billede

Produktinformation

Få en enkel kablet forbindelse til dine printere med et 3 m USB-A til USB-B kabel. Så er du sikker på, at dataoverførslen sker via kabel og ikke trådløst. Luxorparts USB-B-kabel - Sort 3 m har en længde på 3 m, så du har frihed til at placere printeren uden at den skal stå helt op ad computeren. Med en specificeret hastighed på 480 Mb/s kan kablet håndtere dataoverførsel til almindelige udskrivningsopgaver. Praktisk længde til fleksibel placering Med 3 m kabellængde kan du trække kablet langs skrivebordet eller hen til en printer, der står lidt væk. Det betyder, at du kan indrette arbejdspladsen mere frit uden at være begrænset af korte kabler. USB-A til USB-B til dine printere Kabeltypen er USB-A til USB-B, så den ene ende passer i en USB-A-port på f.eks. en computer, mens den anden ende er et USB-B-stik til printere. Kombinationen af kabeltype og hastigheden på 480 Mb/s gør kablet velegnet til printere, der skal have en kablet forbindelse. I pakken: 1 stk. Luxorparts USB-A til USB-B kabel, 3 m, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: USB-A til USB-B
Artikel nr.: 98611
EAN: 4040849689017
Varenr.: 98611
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB-kabel 3m Sort
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-kabel A til B 3 m - Goobay - sort
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-kabel A til B 3 m - Goobay - sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 3m - Sort
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23 kr23 krKøb
2CS MEGASTORE DK25,31 kr64,31 krKøb
3Av-Cables DK29 kr29 krKøb
4Ultrashop29 kr29 krKøb
5Boligcenter DK29 kr29 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Proshop DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901)

PriceData har fulgt prisen på Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901) i 16 dage. Den nuværende pris er 23 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Wentronic Goobay USB 2.0 Hi-Speed-kabel, sort, 3 m - egnet til enheder med USB-forbindelse (68901) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret