Gå til hovedindhold

Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14

WengerFriluftslivEAN: 7613329077603
Pris fra 679 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 677 kr 14. maj

Sammenlign priser på Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wenger Syntry Carry-On Spinner Sort Varme grå Polyester Polykarbonat ABS plastic
679 kr
Til butik
Wenger Syntry Carry-On Spinner Sort Varme grå Polyester Polykarbonat ABS plastic billede

Produktinformation

Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14"

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Artikel nr.: 610163
EAN: 7613329077603
Varenr.: 995939990
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14
745 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinekuffert Wenger Syntry, grå melange
-2%979 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinekuffert Wenger Syntry, grå melange billede

Produktinformation

Praktisk kabinekuffert til rejser og pendlingRejs smart med Wenger Syntry - en elegant kabinekuffert i grå melange, der kombinerer stilrent design med høj funktionalitet. Det moderne udtryk med sort skal og tekstilfront passer perfekt til både forretningsrejser og weekendture.Design der gør hverdagen lettereKufferten står stabilt på fire hjul, så du kan rulle den ubesværet gennem lufthavne og stationer. Den kompakte carry-on størrelse er ideel som håndbagage hos mange flyselskaber. Den grå melange-front er diskret og tidløs, hvilket gør kufferten nem at matche med dit øvrige rejseudstyr.Produkttype: Kabinekuffert/carry-onFarve: Grå melange med sortHjultype: 4 hjulBrand: WengerModel: Syntry...

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Computertasker
Vægt: 12.91g
EAN: 7613329077603
Varenr.: 1933512
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinekuffert Wenger Syntry, grå melange
-2%999 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger Syntry Carry-On - 55cm
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK679 kr679 krKøb
2CS MEGASTORE DK745 kr784 krKøb
3Boligcenter DK979 kr979 krKøb
4Vivas DK999 kr1.168 krKøb
5Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14

PriceData har fulgt prisen på Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 675 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 803 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Wenger Syntry Carry-On - Spinner - hardside - polyester, polykarbonat, ABS plastic - sort, varme grå - 14 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026679 kr9 kr (1%)
30. maj 2026688 kr57 kr (8%)
29. maj 2026745 kr105 kr (12%)
28. maj 2026850 kr105 kr (14%)
26. maj 2026745 kr105 kr (12%)
21. maj 2026850 kr55 kr (6%)
20. maj 2026905 kr228 kr (34%)
14. maj 2026677 kr10 kr (1%)
8. maj 2026687 kr2 kr (0%)
7. maj 2026689 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret