Gå til hovedindhold

Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2

WengerKufferter og taskerEAN: 7613329007938
Pris fra 358 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Swissgear Synergy Rygsæk 16" Sort Grå
358 kr
Til butik
Swissgear Synergy Rygsæk 16" Sort Grå billede

Produktinformation

Swissgear Synergy - Rygsæk til notebook - 16" - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Artikel nr.: 600635
EAN: 7613329007938
Varenr.: 989581304
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rygsæk til bærbar Swissgear Synergy 16" - sort/grå
-22%429 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk til bærbar Swissgear Synergy 16" - sort/grå billede

Produktinformation

Swissgear Synergy - Rygsæk til notebook - 16" - gråGenereltBærerem: HåndremvognremgrebhåndtagBredde: 36 cmDybde: 31 cmEgenskaber: Polstretstødabsorberende skulderremmeQuik PocketCaseBase-stabiliserende platformnetlommerforstærket håndtagEkstra rum: Organisator, e-læserFarve: GråHøjde: 48 cmKontrolpunktvenlig: JaNotebook-kompatibilitet: 16"Produkttype: Rygsæk til notebookVægt: 1.7 kgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 3 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Werner
Kategori: Friluftsudstyr
Vægt: 1.54g
EAN: 7613329007938
Varenr.: 1807758
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rygsæk til bærbar Swissgear Synergy 16" - sort/grå
-21%449 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk til bærbar Swissgear Synergy 16" - sort/grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Werner
Kategori: Friluftsudstyr
Vægt: 1.54g
EAN: 7613329007938
Varenr.: 1807758
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2
454 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Swissgear Synergy Rygsæk 16 Sort Grå
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger Synergy Rygsæk til Laptop 16" | Sort
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK358 kr358 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4CS MEGASTORE DK454 kr493 krKøb
5Ultrashop459 kr459 krKøb
6Proshop DK649 kr688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2

PriceData har fulgt prisen på Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Wenger Synergy - Rygsæk til notebook - 15.4 - for Toughbook 19, 31, 52, 53, C1, F9, H1, H2, T8, U1, W8 Toughpad FZ-A2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026358 kr7 kr (2%)
14. maj 2026365 kr54 kr (13%)
13. maj 2026419 kr1 kr (0%)
12. maj 2026420 kr4 kr (1%)
10. maj 2026416 kr3 kr (1%)
9. maj 2026419 kr3 kr (1%)
8. maj 2026416 kr3 kr (1%)
7. maj 2026419 kr5 kr (1%)
6. maj 2026424 kr3 kr (1%)
5. maj 2026427 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret