Gå til hovedindhold

Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid

WengerKufferter og taskerEAN: 7611160287939
Pris fra 258 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wenger Rygsæk til notebook 16" Polyester Beige
258 kr
Til butik
Wenger Rygsæk til notebook 16" Polyester Beige billede

Produktinformation

Wenger MX Professional - Rygsæk til notebook - med tabletlomme - 16" - sand

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Artikel nr.: 653500
EAN: 7611160287939
Varenr.: 1003097461
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid
350 kr
Til butik
Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid billede

Produktinformation

Optimeret ydeevne og et funktionelt design går op i en højere enhed i denne uundværlige rygsæk til den travle professionelle. Sofistikeret nok til mødelokalet, men robust nok til hverdagens udfordringer, den har polstrede rum til tablet og laptop. Det interne SmartOrg-panel holder dine essentielle ting organiseret, og unikke skjulte sidelommer opbevarer udstyr sikkert uden at fylde ekstra. Vandafvisende lynlåse og en sikkerheds-S/R-spænde sørger for, at den klarer opgaven.

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 653500
EAN: 7611160287939
Varenr.: 3440947
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computerrygsæk WENGER MX Pro 16" - sand
449 kr
Til butik
Computerrygsæk WENGER MX Pro 16" - sand billede

Produktinformation

Fordele ved computerrygsæk til bærbarHold styr på din hverdag med WENGER MX Pro - en stilren computerrygsæk i sandfarvet design, skabt til pendling, studie og arbejde. Den rene, moderne form gør den let at matche med både business og casual, mens det organiserede indre hjælper dig med at have alt lige ved hånden.Praktisk og pæn til hverdagsbrugRygsækken er lavet til en 16" bærbar og har et rummeligt hovedrum samt en frontlomme med lynlås til småting. Den polstrede bærehank og de justerbare skulderremme med åndbart net giver komfort, når du er på farten. Diskrete sorte detaljer og et elegant logo fuldender udtrykket.Produkttype: ComputerrygsækPasser til: 16" bærbarFarve: SandLukning: LynlåsBæremåde: Justerbare skulderremme og bærehank...

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Computertasker
Vægt: 2.74g
EAN: 7611160287939
Varenr.: 1912951
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computerrygsæk WENGER MX Pro 16" - sand
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK258 kr258 krKøb
2Proshop DK350 kr389 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid

PriceData har fulgt prisen på Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid i 137 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 368 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Wenger MX Professional Rygsæk til Laptop 16" | Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026258 kr92 kr (26%)
28. maj 2026350 kr18 kr (5%)
19. maj 2026368 kr15 kr (4%)
14. maj 2026353 kr50 kr (17%)
12. maj 2026303 kr7 kr (2%)
9. maj 2026296 kr27 kr (10%)
8. maj 2026269 kr10 kr (4%)
26. mar. 2026259 kr69 kr (21%)
17. mar. 2026328 kr20 kr (6%)
2. mar. 2026308 kr49 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret