Gå til hovedindhold

Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump

WeledaMassageolieEAN: 4001638095105
Pris fra 95 krtil 157 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Mum Perineum Massage Oil 50 ml
95 kr
Til butik
Weleda Mum Perineum Massage Oil 50 ml billede

Produktinformation

Weleda Perineum Massage Oil Perineum Massage Oil er en blødgørende intimolie, der kan bruges til massage af mellemkødet for at forberede huden på en fødsel. Indeholder mild mandelolie og olie fra hvedekim, der rig på E-vitamin, som hjælper huden med at blive blød og smidig. Anvendes fra uge 34 i graviditeten. Indeholder bl.a. mandel- og hvedekimsolie. Anvendelse: Massér mellemkødet og skedeåbningen 3-4 gange om ugen i ca. 5-10 minutter ad gangen. Må først bruges fra uge 34 i graviditeten. Du kan vælge at udføre massagen i alle 5-10 minutter på én gang, eller dele det op henover samme dag. Weleda Mum Perineum Massage Oil 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Massageolie
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 9510
EAN: 4001638095105
Varenr.: 1675-127-0050
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weleda Perineum Massage Oil 50 ml Nourishes and Prepares The Skin For Birth
102 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Perineum massage oil Weleda - 50 ml.
-25%104,21 kr
Før 138,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Perineum massage oil Weleda - 50 ml. billede

Produktinformation

En helt naturlig olie som hjælp til at forberede sig til fødslen af dit barn mellemkødsmassage fremmer hudens fleksibilitet, beskytter mod flænger og rifter under fødslen. Det er en dag, du glæder dig til, men mødre vil hellere end gerne være flænger og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Weleda Krops pleje
EAN: 4001638095105
Varenr.: 18242
Gå til Buump - graviditet, fødsel og barsel
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump
-19%104,4 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Perineum Massage Oil, 50 ml
105 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Perineum massage oil - 50 ml - Weleda
129 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Perineum Massage Oil 50ml
157 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK95 kr95 krKøb
2Teknikproffset DK102 kr151 krKøb
3Duft og Natur104,21 kr104,21 krKøb
4Buump - graviditet, fødsel og barsel104,4 kr104,4 krKøb
5Healthwell DK105 kr105 krKøb
6Økologisk-Supermarked129 kr129 krKøb
7Cocopanda DK157 kr157 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump

PriceData har fulgt prisen på Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump i 182 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Weleda Perineum massageolie til mellemkødet, 50 ml - Weleda - Intimate care - Buump de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. feb. 202695 kr1 kr (1%)
26. feb. 202694 kr1 kr (1%)
7. feb. 202695 kr4 kr (4%)
2. feb. 202691 kr1,1 kr (1%)
26. jan. 202689,9 kr
19. jan. 202689 kr
20. dec. 202589,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret