Gå til hovedindhold

Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit)

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206104914
Pris fra 702 krtil 1.089,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 387,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 702 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech BRIO 500 1920 x 1080 Webcam
702 kr
Til butik
Logitech BRIO 500 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Logitech BRIO 500 - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - audio - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 960-001422
EAN: 5099206104914
Varenr.: 1000773026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Brio 500 - USB-C - Graphite
708 kr
Til butik
Logitech Brio 500 - USB-C - Graphite billede

Produktinformation

Kontor webcam, opløsning op til 4 MP / 1920 x 1080 Pixels, opdaterings frekvens op til 60 Hz/FPS, autofokus, synsfelt (FOV) 90°, op til 4x Zoom, med double noise reducing stereo indbygget mikrofoner, PC forbindelse: USB-C, monterings muligheder: klips / fod, kompatibilitet: Windows / MacOS, farve: sort. - Deltag i alle videomøder og lad dig selvsikkert blive set og hørt. Logitech Brio 500 har funktioner som automatisk lysregulering til lavt lys, autofokus, så du kan bevæge dig under opkald og Show Mode, til at vise genstande på dit skrivebord. Brio 500 Webcam skaber en mere autentisk oplevelse for Google, Teams eller Zoom-møder, hvilket giver en ægte forbindelse med andre.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
Artikel nr.: 960-001422
EAN: 5099206104914
Varenr.: 3100524
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Brio 500 webcam (graphite)
708 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Brio 500, Graphite
743 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit)
-4%749 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit)
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BRIO 500 1920 x 1080 Webcam
829 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Brio 500 Webcam Med Usb-c - Fhd
1.089,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK702 kr702 krKøb
2Proshop DK708 kr747 krKøb
3Komplett DK708 kr708 krKøb
4Teknikproffset DK743 kr792 krKøb
5Boligcenter DK749 kr749 krKøb
6Vivas DK769 kr838 krKøb
7Ultrashop829 kr829 krKøb
8Gucca.dk1.089,95 kr1.089,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit)

PriceData har fulgt prisen på Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 655 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 702 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Webcam Logitech Brio 500 1080p Full HD - fortrådet (grafit) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026702 kr4 kr (1%)
31. maj 2026698 kr4 kr (1%)
23. maj 2026702 kr1 kr (0%)
22. maj 2026703 kr5 kr (1%)
20. maj 2026698 kr4 kr (1%)
16. maj 2026702 kr2 kr (0%)
10. maj 2026700 kr6 kr (1%)
9. maj 2026694 kr5 kr (1%)
6. maj 2026699 kr6 kr (1%)
1. maj 2026693 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret