Gå til hovedindhold

Monacor WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA)

MonacorTeknik & HøjttalereEAN: 4007754430301
Pris fra 891 krtil 979 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA)
891 kr
Til butik
WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: WDR-245-CX30
EAN: 4007754430301
Varenr.: 25984067
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PA ceiling speaker - WDR-245-CX30
979 kr
Til butik
PA ceiling speaker - WDR-245-CX30 billede

Produktinformation

PA ceiling speaker 100 V transmission technology 2-way speaker system (20 cm) High sound quality and balanced frequency response, distortion-free transmission of 60 Hz signals is also possible Quick-mounting device Metal housing with metal protective gri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Monacor
EAN: 4007754430301
Varenr.: 1001497

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK891 kr930 krKøb
2Disconetto.dk979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA)

PriceData har fulgt prisen på WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) i 55 dage. Laveste pris i perioden er 891 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for WDR-245-CX30 loftshøjttaler 100 V (PA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026891 kr88 kr (9%)
6. maj 2026979 kr88 kr (10%)
8. apr. 2026891 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret