Gå til hovedindhold

WD-40 WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet

WD-40RedskaberEAN: 5032227460379
Pris fra 92,93 krtil 135 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 42,07 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 23. apr.

Sammenlign priser på WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92.93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WD-40® - multiolie i 450 ml. beholder med smart straw
92,93 kr
Til butik
WD-40® - multiolie i 450 ml. beholder med smart straw billede

Produktinformation

WD-40® - multiolie i 450 ml. beholder med smart straw

Produktspecifikationer

EAN: 5032227460379
Varenr.: 15843145122127
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multifunktionsolie Smart straw 450ml
98 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multispray WD-40 med rør 450 ml
-26%101,16 kr
Før 137,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD-40 Multiolie spray med smart straw, 450 ml
110 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet
133,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
WD-40 Multispray 450 ml smart straw
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN92,93 kr92,93 krKøb
2CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
3Globaltools.dk101,16 kr101,16 krKøb
4Proshop DK110 kr149 krKøb
5vvsfittings.dk133,75 kr133,75 krKøb
6Specialbutikken135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet

PriceData har fulgt prisen på WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 92,93 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for WD40 multiolie spray 450ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202692,93 kr16,23 kr (21%)
9. maj 202676,7 kr21,3 kr (22%)
7. maj 202698 kr21,3 kr (28%)
24. apr. 202676,7 kr4,7 kr (7%)
23. apr. 202672 kr29,16 kr (29%)
18. apr. 2026101,16 kr6,84 kr (6%)
17. apr. 2026108 kr6,84 kr (7%)
27. mar. 2026101,16 kr5,84 kr (5%)
26. mar. 2026107 kr5,84 kr (6%)
17. mar. 2026101,16 kr5,84 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret