Gå til hovedindhold

WD-40 WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet

WD-40RedskaberEAN: 5032227476608
Pris fra 64 krtil 90 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet
64 kr
Til butik
WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Smøremidler
Farve: 1
Artikel nr.: WD40-200-st
EAN: 5032227476608
Varenr.: 21032145
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WD-40 Multi-Use Produkt er det ultimative smøremiddel i spray
68,26 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
WD-40 multiolie, 200 ml Smart Straw spray
-11%80,31 kr
Før 90,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WD-40 multiolie, 200 ml Smart Straw spray billede

Produktinformation

Multifunktionsoliesprayen er en essentiel ressource i både professionelle værksteder og hjemmeværksteder. Dens alsidighed gør den uundværlig i mange forskellige situationer. Sprayen er designet til at opfylde flere behov: den virker som en effektiv rustfj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WD40
Kategori: Olier og fedt
EAN: 5032227476608
Varenr.: 471790
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
WD40 multiolie smremiddel, 200 ml, smart straw
80,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WD40 multiolie spray 200ml med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet
86,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD-40 Multiolie spray med smart straw, 200 ml
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,26 kr68,26 krKøb
3Globaltools.dk80,31 kr80,31 krKøb
4WATTOO.DK80,5 kr80,5 krKøb
5vvsfittings.dk86,25 kr86,25 krKøb
6Proshop DK90 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet

PriceData har fulgt prisen på WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet i 187 dage. Laveste pris i perioden er 54,55 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for WD40 multiolie spray 200ml - Med smart straw rør til nøjagtig påføring af smøremidlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202664 kr1 kr (2%)
14. maj 202665 kr1 kr (2%)
9. maj 202664 kr1 kr (2%)
8. maj 202665 kr1 kr (2%)
6. maj 202664 kr4 kr (6%)
5. maj 202668 kr4 kr (6%)
30. apr. 202664 kr4 kr (6%)
15. apr. 202668 kr1 kr (1%)
10. apr. 202669 kr1 kr (1%)
6. apr. 202668 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret