Gå til hovedindhold

SanDisk WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå

SanDiskHarddiskeEAN: 0619659184803
Pris fra 3.680 krtil 4.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 669 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.123 kr 15. apr.

Sammenlign priser på WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3680 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD My Passport SSD SSD WDBAGF0040BGY 4TB USB 3.2 Gen 2
3.680 kr
Til butik
WD My Passport SSD SSD WDBAGF0040BGY 4TB USB 3.2 Gen 2 billede

Produktinformation

WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: WDBAGF0040BGY-WESN
EAN: 0619659184803
Varenr.: 998137750
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå
3.740 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK WD My Passport SSD - 4TB - Grå - Ekstern SSD
3.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WD My Passport SSD 4 TB - ekstern USB‑C (USB 3.2 Gen 2) - grå
-49%4.299 kr
Før 8.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WD My Passport SSD 4 TB - ekstern USB‑C (USB 3.2 Gen 2) - grå
-49%4.319 kr
Før 8.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD My Passport SSD SSD WDBAGF0040BGY 4TB USB 3.2 Gen 2
4.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.680 kr3.680 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.740 kr3.740 krKøb
3Proshop DK3.799 kr3.799 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.388 krKøb
6Ultrashop4.349 kr4.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå

PriceData har fulgt prisen på WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå i 130 dage. Laveste pris i perioden er 2.965 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 3.871 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.481 kr.

Den nuværende pris på 3.680 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD My Passport SSD WDBAGF0040BGY - SSD - krypteret - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.680 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.679 kr13 kr (0%)
27. maj 20263.692 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.704 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.716 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.728 kr23 kr (1%)
23. maj 20263.751 kr24 kr (1%)
22. maj 20263.775 kr50 kr (1%)
21. maj 20263.825 kr2 kr (0%)
20. maj 20263.823 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret