Gå til hovedindhold

Western Digital WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey

Western DigitalOptiske drevEAN: 0619659184049
Pris fra 2.275 krtil 3.169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 894 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.966 kr 3. mar.

Sammenlign priser på WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey
2.275 kr
Til butik
WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 1
Artikel nr.: WDBAGF0020BGY-WESN
EAN: 0619659184049
Varenr.: 6506004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK WD My Passport SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD
2.275 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD My Passport SSD SSD WDBAGF0020BGY 2TB USB 3.2 Gen 2
2.692 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD My Passport SSD SSD WDBAGF0020BGY 2TB USB 3.2 Gen 2
3.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.275 kr2.275 krKøb
2Proshop DK2.275 kr2.275 krKøb
3CompuMail DK2.692 kr2.692 krKøb
4Ultrashop3.169 kr3.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey

PriceData har fulgt prisen på WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.404 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.764 kr.

Den nuværende pris på 2.275 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for WD My Passport SSD WDBAGF0020BGY - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - space grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.275 kr80 kr (4%)
25. maj 20262.195 kr48 kr (2%)
24. maj 20262.243 kr37 kr (2%)
23. maj 20262.206 kr13 kr (1%)
22. maj 20262.219 kr2 kr (0%)
21. maj 20262.217 kr13 kr (1%)
20. maj 20262.230 kr35 kr (2%)
10. maj 20262.195 kr48 kr (2%)
1. maj 20262.243 kr24 kr (1%)
30. apr. 20262.219 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret