Gå til hovedindhold

Western Digital WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0

Pris fra 753 krtil 1.109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 647 kr 13. mar.

Sammenlign priser på WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0
753 kr
Til butik
WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 1
Artikel nr.: WDBU6Y0020BBK-WESN
EAN: 0718037855363
Varenr.: 3442179
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Elements Portable Harddisk WDBU6Y0020BBK 2TB USB 3.0
761 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Western Digital WD Elements Portable USB Type-A 30
774,56 kr
Til butik
Western Digital WD Elements Portable USB Type-A 30 billede

Produktinformation

Oplev den perfekte løsning til lagring med Western Digital WD Elements Portable USB Type-A 30. Dette bærbare harddisk tilføjer ekstra plads til din computer eller laptop, så du nemt kan gemme og transportere dine vigtige filer, billeder og videoer. Den ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 0718037855363
Varenr.: 91939
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WD Elements Portable Harddisk - 2TB USB 3.0
895 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
WD Elements Portable - hårddisk - 2 TB - USB 3.0
986 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk WD Elements Portable 2 TB 2,5" USB 3.2 Gen 1 - Sort
-32%1.089 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk WD Elements Portable 2 TB 2,5" USB 3.2 Gen 1 - Sort
-32%1.109 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK753 kr792 krKøb
2CompuMail DK761 kr761 krKøb
3Ultrashop774,56 kr774,56 krKøb
4EL-GROSSISTEN895 kr895 krKøb
5Teknikproffset DK986 kr1.035 krKøb
6Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
7Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0

PriceData har fulgt prisen på WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 639 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 782 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 691 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD Elements Portable WDBU6Y0020BBK - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026753 kr7 kr (1%)
28. maj 2026760 kr8 kr (1%)
27. maj 2026752 kr22,56 kr (3%)
25. maj 2026774,56 kr7,44 kr (1%)
24. maj 2026782 kr30 kr (4%)
22. maj 2026752 kr29 kr (4%)
21. maj 2026723 kr7 kr (1%)
20. maj 2026730 kr1 kr (0%)
19. maj 2026731 kr6 kr (1%)
18. maj 2026737 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret