Gå til hovedindhold

SanDisk WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037898384
Pris fra 2.349 krtil 8.124 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5.775 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Blue SN5000 Solid state-drev WDS400T4B0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
2.349 kr
Til butik
WD Blue SN5000 Solid state-drev WDS400T4B0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD Blue SN5000 Solid State-Drev - WDS400T4B0E 4TB M.2 PCI Express 40 x4 NVMe Opgrader din computer med WD Blue SN5000 Solid State-Drev, der tilbyder en imponerende lagerkapacitet på 4TB. Med M.2 PCI Express 40 x4 NVMe-teknologi leverer dette drev hurtige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 0718037898384
Varenr.: 77814
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
3.228 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Blue SN5000 SSD WDS400T4B0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
3.229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe - Western Digital WD Blue SN5000 4 TB PCIe 4.0 x4
-17%3.799 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe - Western Digital WD Blue SN5000 4 TB PCIe 4.0 x4
-17%3.819 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Blue Sn5000 4tb M.2 Pcie 4.0
8.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.349 kr2.349 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.228 kr3.228 krKøb
3CompuMail DK3.229 kr3.229 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr3.888 krKøb
6Dustin DK8.124 kr8.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.309 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.816 kr.

Den nuværende pris på 2.349 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for WD Blue SN5000 WDS400T4B0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.349 kr943 kr (29%)
24. maj 20263.292 kr943 kr (40%)
19. maj 20262.349 kr1.015 kr (30%)
18. maj 20263.364 kr1.015 kr (43%)
16. maj 20262.349 kr1.015 kr (30%)
15. maj 20263.364 kr1.015 kr (43%)
28. apr. 20262.349 kr879 kr (27%)
27. apr. 20263.228 kr879 kr (37%)
24. apr. 20262.349 kr1.055 kr (31%)
23. apr. 20263.404 kr1.055 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret