Gå til hovedindhold

SanDisk WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk

SanDiskHarddiskeEAN: 0718037884707
Pris fra 1.099 krtil 1.869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 770 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.057 kr 29. maj

Sammenlign priser på WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK WD Blue SA510 SSD - 1TB - SATA-600 - M.2 2280
-21%1.099 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SANDISK WD Blue SA510 SSD - 1TB - SATA-600 - M.2 2280 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 1 TB, intern, overførselshastighed: 560 MB/s (læs) / 520 MB/s (skriv), IOPS: 90000 IOPS (læs) / 82000 IOPS (skriv), størrelse: 2.5", SATA-600 tilslutning, farve: sort

Produktspecifikationer

Mærke: SANDISK
Kategori: SSD
Artikel nr.: WDS100T3B0B
EAN: 0718037884707
Varenr.: 3087275
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600
1.173 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600
1.439 kr
Til butik
WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 billede

Produktinformation

WD Blue SA510 Solid State-drev - 1TB M.2 SATA-600 Opgrader din computer med WD Blue SA510 Solid State-drev (WDS100T3B0B) og oplev en betydelig forbedring i ydeevne og hastighed. Dette 1TB M.2 NVMe drev bruger SATA-600 til at levere hurtig adgang til dat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: skal sorteres
EAN: 0718037884707
Varenr.: 95418
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD lager - WD Blue SA510 1 TB M.2 SATA
-28%1.799 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD lager - WD Blue SA510 1 TB M.2 SATA
-28%1.819 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
2CompuMail DK1.173 kr1.173 krKøb
3Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
6Geekd1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 701 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.226 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WD Blue SA510 SSD WDS100T3B0B 1TB M.2 Serial ATA-600 - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.099 kr42 kr (4%)
29. maj 20261.057 kr42 kr (4%)
28. maj 20261.099 kr40 kr (4%)
24. maj 20261.059 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.062 kr111 kr (9%)
22. maj 20261.173 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.172 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.169 kr3 kr (0%)
16. maj 20261.172 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.169 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret