Gå til hovedindhold

Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2

WavinSanitetEAN: 5708525266295
Pris fra 151,3 krtil 236,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151.3 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tigris press kobl dåse delbar 18 mm x 1/2"
151,3 kr
Til butik
Tigris press kobl dåse delbar 18 mm x 1/2" billede

Produktinformation

TIGRIS PRESS KOBLINGSDÅSE DELB. 18X½"

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 5708525266295
Varenr.: 15843054420303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2
153 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris press koblingsdåse delbar 18 mm x 12
153 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris press koblingsdåse delb. 18x½"
165 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris press Koblingsdåse 18mm x 1/2''. Type 2. Til pexrør
236,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN151,3 kr151,3 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Proshop DK153 kr192 krKøb
4MaintainIt165 kr165 krKøb
5vvsfittings.dk236,25 kr236,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 151,3 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Wavin Tigris press koblingsdås - Tigris press koblingsdåse delb. 18x1/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026151,3 kr1,7 kr (1%)
9. maj 2026153 kr3,5 kr (2%)
7. maj 2026149,5 kr3,5 kr (2%)
6. maj 2026153 kr3,5 kr (2%)
21. mar. 2026149,5 kr2,5 kr (2%)
20. mar. 2026152 kr4 kr (3%)
17. mar. 2026148 kr11 kr (8%)
13. mar. 2026137 kr12,5 kr (8%)
4. mar. 2026149,5 kr1,5 kr (1%)
3. mar. 2026151 kr1,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret