Gå til hovedindhold

Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr.

WavinSanitetEAN: 4026294245091
Pris fra 87 krtil 131,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44,25 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81,56 kr 10. maj

Sammenlign priser på Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
87 kr
Til butik
Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1657100
EAN: 4026294245091
Varenr.: 3525829
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
2 afg. Pres fordelerrør plast Alupex Tigris K1 Wavin
91,71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Alupex 3/4x2 Ford.Rør Wavin Tigris Press
100 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fordelerrr med 2 afgreninger
121 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pres Ford.Rør 2 Afg. 3/4
130,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pres ford.rør 2 afg. 3/4
131,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
2EL-GROSSISTEN91,71 kr91,71 krKøb
3vvsfittings.dk100 kr100 krKøb
4WATTOO.DK121 kr121 krKøb
5Billigelogvvs.dk130,62 kr130,62 krKøb
6MaintainIt131,25 kr131,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr.

PriceData har fulgt prisen på Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 81,56 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Wavin press ford. rør 2 afg. - press fordelerrør 2 afgr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202687 kr
16. maj 202687,96 kr6,4 kr (8%)
10. maj 202681,56 kr5,44 kr (6%)
6. maj 202687 kr13 kr (13%)
5. maj 2026100 kr13 kr (15%)
30. apr. 202687 kr13 kr (13%)
24. apr. 2026100 kr8 kr (7%)
23. apr. 2026108 kr8 kr (8%)
28. mar. 2026100 kr9 kr (8%)
27. mar. 2026109 kr9 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret