Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinVinklerEAN: 4026294957338
Pris fra 33,75 krtil 51,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 90 graders vinkel 20 mm
33,75 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 90 graders vinkel 20 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 10200827
EAN: 4026294957338
Varenr.: 20198471
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 90 grader vinkel 20mm
47,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
50 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris M5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i DZR messing.De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Vinkler
EAN: 4026294957338
Varenr.: 088174020
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel 20mm 90°
51,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33,75 kr72,75 krKøb
2MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
3vvsfittings.dk50 kr50 krKøb
4EL-GROSSISTEN51,75 kr51,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 171 dage. Laveste pris i perioden er 33,75 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 33,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel 20 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202633,75 kr3,55 kr (10%)
2. maj 202637,3 kr8,7 kr (19%)
26. apr. 202646 kr
14. apr. 202645,84 kr
13. apr. 202646 kr
21. mar. 202645,84 kr
22. feb. 202646 kr1,5 kr (3%)
18. feb. 202647,5 kr
17. feb. 202648 kr
14. feb. 202647,5 kr2,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret