Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

EL-GrossistenVinklerEAN: 4026294957321
Pris fra 33,25 krtil 36,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel 16mm 90°
33,25 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel 16mm 90° billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294957321
Varenr.: 15843073818959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vkl.16mm 90gr. -
34 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
36,25 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris M5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i DZR messing.De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Vinkler
EAN: 4026294957321
Varenr.: 088174016

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN33,25 kr33,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
3vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 150 dage. Laveste pris i perioden er 33,25 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel 16 mm 90gr. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202633,25 kr
15. maj 202634 kr1 kr (3%)
13. maj 202635 kr1 kr (3%)
10. maj 202634 kr1 kr (3%)
9. maj 202635 kr1 kr (3%)
15. apr. 202634 kr1 kr (3%)
2. mar. 202635 kr1 kr (3%)
23. feb. 202634 kr1 kr (3%)
20. feb. 202635 kr1 kr (3%)
19. feb. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret