Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957703
Pris fra 50,06 krtil 77 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 26,94 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50.06 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang 20x3/4" med muffe
50,06 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 overgang 20x3/4" med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294957703
Varenr.: 15843081552207
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
51 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957703
Varenr.: 2702603
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overgang 20X3/4" M/Mf
53,03 kr
Til butik
Tigris M5 Overgang 20X3/4" M/Mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 4026294957703
Varenr.: 8215142662466
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 lige overgang 20x3/4" muffe
53,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 lige overgang 20 mm x 3/4 muffe
59 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang, 20 mm, 3/4", med muffe
77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN50,06 kr50,06 krKøb
2Elvvs.dk51 kr51 krKøb
3Billigelogvvs.dk53,03 kr53,03 krKøb
4MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
5vvsfittings.dk55 kr55 krKøb
6CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
7WATTOO.DK77 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 50,06 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202650,06 kr
8. maj 202650 kr2 kr (4%)
6. maj 202648 kr5,03 kr (9%)
5. maj 202653,03 kr5,03 kr (10%)
24. apr. 202648 kr2,87 kr (6%)
23. apr. 202650,87 kr2,87 kr (6%)
18. apr. 202648 kr1 kr (2%)
17. apr. 202649 kr1 kr (2%)
8. apr. 202648 kr1 kr (2%)
7. apr. 202649 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret