Gå til hovedindhold

Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten

WavinEludstyrEAN: 5708525532154
Pris fra 999 krtil 1.325 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 326 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 994 kr 27. maj

Sammenlign priser på Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
-17%999 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid billede

Produktinformation

Trådløs rumtermostat med infrarød sensor Wavin Sentio gulvvarmesystemet gør det nemt for dig at styre rumtemperaturen i de rum, hvor gulvvarme er installeret. Med Wavins Sentio App får du samtidig mulighed for at kunne se aktuelle rumtemperaturer, ændre ø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 62 x 85 x 22 mm
EAN: 5708525532154
Varenr.: 466333126
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten
1.053 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SENTIO RUMTERMOST & TELESTAT, IR TRÅDLØS
1.151,8 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Sentio rumtermostat og telestat, IR trådløs
1.219 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sentio rumtermost & telestat, ir trådløs
1.240 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
1.319 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Sentio rumtermostat og telestat, IR trådløs
1.325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS999 kr999 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.053 kr1.053 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.151,8 kr1.151,8 krKøb
4Elvvs.dk1.219 kr1.219 krKøb
5MaintainIt1.240 kr1.240 krKøb
6LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
7BilligVVS DK1.319 kr1.319 krKøb
8vvsfittings.dk1.325 kr1.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten

PriceData har fulgt prisen på Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten i 173 dage. Laveste pris i perioden er 994 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 1.094 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.039 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wavin Sentio Trådløs rumtermostat og telestat, med infrarød sensor i rumtermostaten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026999 kr5 kr (1%)
27. maj 2026994 kr79 kr (7%)
26. maj 20261.073 kr79 kr (8%)
23. maj 2026994 kr79 kr (7%)
22. maj 20261.073 kr79 kr (8%)
8. maj 2026994 kr74 kr (7%)
29. apr. 20261.068 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.069 kr75 kr (8%)
1. apr. 2026994 kr100 kr (9%)
31. mar. 20261.094 kr100 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret