Gå til hovedindhold

Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039

WavinSanitetEAN: 5708525151997
Pris fra 25,27 krtil 38 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 12,73 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.27 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
40/32X88,5 Wf Pp Vandlåsvinkel
25,27 kr
Til butik
40/32X88,5 Wf Pp Vandlåsvinkel billede

Produktinformation

Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 Søgetermer: 0218162057 - 1452605 - 186641039 - 5708525151997

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing Fittings & Supports
EAN: 5708525151997
Varenr.: 8013587153218
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vandlsvinkel gr HT/PP 88,5 - 40 x 32 mm
28,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40/32x88,5° wafix pp vandlåsvink grå
30 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
40/32x88,5 wf pp vandlåsvinkel
30 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
40/32x88,5 ° wafix pp vandlåsvink grå
33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin wafix vandlåsvinkel 40/32x88,5°, PP grå
36,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk25,27 kr25,27 krKøb
2WATTOO.DK28,75 kr28,75 krKøb
3Proshop DK30 kr69 krKøb
4MaintainIt30 kr30 krKøb
5Elvvs.dk33 kr33 krKøb
6vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
7CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039

PriceData har fulgt prisen på Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 23,5 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 28,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25,27 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202625,27 kr3,48 kr (12%)
19. maj 202628,75 kr3,48 kr (14%)
3. maj 202625,27 kr1,27 kr (5%)
30. apr. 202624 kr1,27 kr (5%)
29. apr. 202625,27 kr1,27 kr (5%)
13. apr. 202624 kr
21. mar. 202624,25 kr
11. mar. 202625 kr1 kr (4%)
10. mar. 202626 kr1 kr (4%)
6. mar. 202625 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret