Gå til hovedindhold

Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039

WavinSanitetEAN: 5708525151997
Pris fra 30 krtil 38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40/32x88,5° wafix pp vandlåsvink grå
30 kr
Til butik
Wavin 40/32x88,5° wafix pp vandlåsvink grå billede

Produktinformation

40/32x88,5° WAFIX PP Vandlåsvink grå

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1452605
EAN: 5708525151997
Varenr.: 2900389
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
40/32x88,5 wf pp vandlåsvinkel
30 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
40/32x88,5 ° wafix pp vandlåsvink grå
33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin wafix vandlåsvinkel 40/32x88,5°, PP grå
36,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK30 kr69 krKøb
2MaintainIt30 kr30 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039

PriceData har fulgt prisen på Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 23,5 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin PP vandlåsvinkel 88,5 grader Ø 40-32 mm HUSK at bestil: 170266039 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202630 kr
1. jun. 202629,35 kr
31. maj 202628,75 kr3,48 kr (14%)
20. maj 202625,27 kr3,48 kr (12%)
19. maj 202628,75 kr3,48 kr (14%)
3. maj 202625,27 kr1,27 kr (5%)
30. apr. 202624 kr1,27 kr (5%)
29. apr. 202625,27 kr1,27 kr (5%)
13. apr. 202624 kr
21. mar. 202624,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret