Gå til hovedindhold

Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader

WavinHjem og haveEAN: 5708525403089
Pris fra 62,99 krtil 85 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22,01 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.99 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm 88 gr. PP-kloakbøjning med 2 muffer
62,99 kr
Til butik
Wavin 110 mm 88 gr. PP-kloakbøjning med 2 muffer billede

Produktinformation

Wavin 110 mm 88 gr. PP-kloakbøjning med 2 muffer

Produktspecifikationer

EAN: 5708525403089
Varenr.: 15843190571343
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm 88 gr. PP-kloakbjning med 2 muffer
64,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PP kloakbøjning m/2 muffer 88°
79 kr
Til butik
Wavin 110 mm PP kloakbøjning m/2 muffer 88° billede

Produktinformation

Wavin 110 mm PP kloakbøjning m/2 muffer - 88° PP rør anvendes til afledning af regn- og spildevand.Wacop tætningsringe tætner på flere punkter og giver god sikkerhed for tætte samlinger. Tætningsringene sidder fast i mufferne og kan ikke forskydes. Enkelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 110mm
EAN: 5708525403089
Varenr.: 195052110
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PP kloakbøjning m/2 muffer - 88°
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN62,99 kr62,99 krKøb
2WATTOO.DK64,5 kr64,5 krKøb
3CompletVVS79 kr79 krKøb
4BilligVVS DK85 kr85 krKøb
5LavprisVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader

PriceData har fulgt prisen på Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader i 138 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 64,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 62,99 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Wavin PP kloakbøjning med 2 muffer 110 mm - 88 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202662,99 kr3,21 kr (5%)
7. maj 202659,78 kr4,72 kr (7%)
6. maj 202664,5 kr4,72 kr (8%)
23. apr. 202659,78 kr
22. apr. 202660 kr
19. apr. 202659,78 kr
18. apr. 202660 kr
15. apr. 202659,78 kr
14. apr. 202660 kr
6. apr. 202659,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret