Gå til hovedindhold

Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

WavinEludstyrEAN: 5708525615567
Pris fra 4.250 krtil 4.980 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 730 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.836 kr 27. maj

Sammenlign priser på Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe
4.250 kr
Til butik
Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 5708525615567
EAN: 5708525615567
Varenr.: 21818217
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Minishunt - Grundfos pumpe og fordelerrr, 7 kredse til 175 m
4.399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 7 kredse
4.515 kr
Til butik
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 7 kredse billede

Produktinformation

Midishunten anvendes til styring af fremløbstemperaturen typisk i forbindelse med et mindre gulvvarmeanlæg, max. 110 m2 og en kredslængde på max. 120 m.Midishunten leveres som standard med tilslutninger for frem og retur fra venstre, og med fordelerrørene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5708525615567
Varenr.: 466221807
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 7 med isolering
4.663,33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 7 kredse
4.715 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 7 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
4.845 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin midishunt 7,isol,upm3hy 15-70 pump
4.980 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.250 kr4.250 krKøb
2WATTOO.DK4.399 kr4.399 krKøb
3LavprisVVS4.515 kr4.515 krKøb
4EL-GROSSISTEN4.663,33 kr4.663,33 krKøb
5BilligVVS DK4.715 kr4.715 krKøb
6Elvvs.dk4.845 kr4.845 krKøb
7MaintainIt4.980 kr4.980 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

PriceData har fulgt prisen på Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.836 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.301 kr.

Den nuværende pris på 4.250 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wavin Midishunt 7kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.250 kr414 kr (11%)
27. maj 20263.836 kr601 kr (14%)
26. maj 20264.437 kr38 kr (1%)
23. maj 20264.399 kr38 kr (1%)
22. maj 20264.437 kr38 kr (1%)
21. maj 20264.399 kr62 kr (1%)
15. maj 20264.337 kr62 kr (1%)
14. maj 20264.399 kr62 kr (1%)
30. apr. 20264.337 kr110 kr (2%)
29. apr. 20264.447 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret