Gå til hovedindhold

Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.

WavinSanitetEAN: 5708525611798
Pris fra 169 krtil 280 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
169 kr
Til butik
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger billede

Produktinformation

Wavin isoleringsskål til Wavin fordelerrør 3/4" mm centerafstand på 50 mm på afgangene.

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5708525611798
Varenr.: 046329916
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Isol.sæt 3/4'' f/brugsv. - 1-8 afg. Centerafstand 50mm
190 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isol.sæt 3/4" f/brugsvand 1-8 afgange. Centerafstand 50
207,99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
229 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
258,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isol.sæt 3/4" f/brugsvand 1-8 afg. cc50
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS169 kr169 krKøb
2CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
3EL-GROSSISTEN207,99 kr207,99 krKøb
4CompletVVS209 kr209 krKøb
5BilligVVS DK229 kr229 krKøb
6vvsfittings.dk258,75 kr258,75 krKøb
7MaintainIt280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.

PriceData har fulgt prisen på Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026169 kr19 kr (10%)
1. jun. 2026188 kr19 kr (11%)
30. maj 2026169 kr19 kr (10%)
29. maj 2026188 kr2 kr (1%)
23. maj 2026190 kr17,99 kr (9%)
22. maj 2026207,99 kr9,99 kr (5%)
21. maj 2026198 kr10 kr (5%)
20. maj 2026208 kr1 kr (0%)
17. maj 2026209 kr8 kr (4%)
16. maj 2026217 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret