Gå til hovedindhold

Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger

WavinSanitetEAN: 5708525611798
Pris fra 188 krtil 280 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 30. maj

Sammenlign priser på Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Isol.sæt 3/4'' f/brugsv. - 1-8 afg. Centerafstand 50mm
188 kr
Til butik
Wavin Isol.sæt 3/4'' f/brugsv. - 1-8 afg. Centerafstand 50mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 5708525611798
EAN: 5708525611798
Varenr.: 7253442
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isol.sæt 3/4" f/brugsvand 1-8 afgange. Centerafstand 50
207,99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
229 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isol.sæt 3/4" f/brugsvand 1-8 afg. cc50
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2EL-GROSSISTEN207,99 kr207,99 krKøb
3CompletVVS209 kr209 krKøb
4BilligVVS DK229 kr229 krKøb
5MaintainIt280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger

PriceData har fulgt prisen på Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger i 174 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026188 kr19 kr (11%)
30. maj 2026169 kr19 kr (10%)
29. maj 2026188 kr2 kr (1%)
23. maj 2026190 kr17,99 kr (9%)
22. maj 2026207,99 kr9,99 kr (5%)
21. maj 2026198 kr10 kr (5%)
20. maj 2026208 kr1 kr (0%)
17. maj 2026209 kr8 kr (4%)
16. maj 2026217 kr8 kr (4%)
12. maj 2026209 kr19 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret