Gå til hovedindhold

Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.

WavinSanitetEAN: 5708525611798
Pris fra 190 krtil 280 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Isol.sæt 3/4'' f/brugsv. - 1-8 afg. Centerafstand 50mm
190 kr
Til butik
Wavin Isol.sæt 3/4'' f/brugsv. - 1-8 afg. Centerafstand 50mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 5708525611798
EAN: 5708525611798
Varenr.: 7253442
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin isoleringsskål til 3/4" fordelerrør til brugsvand, 1-8 afgreninger
229 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Isoleringsst 3/4" til brugsvand, 1-8 afgange, centerafstand 50 mm - Wavin
254 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
258,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Isol.Sæt 3/4" F/Brugsvand 1-8 Afg. Cc50
272,05 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isol.sæt 3/4" f/brugsvand 1-8 afg. cc50
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2LavprisVVS209 kr209 krKøb
3BilligVVS DK229 kr229 krKøb
4WATTOO.DK254 kr254 krKøb
5vvsfittings.dk258,75 kr258,75 krKøb
6Billigelogvvs.dk272,05 kr272,05 krKøb
7MaintainIt280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.

PriceData har fulgt prisen på Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wavin isoleringssæt med 1-8 afgange. Passer til 3/4'' fordelerrør med centerafstand på 50mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026190 kr21 kr (12%)
2. jun. 2026169 kr19 kr (10%)
1. jun. 2026188 kr19 kr (11%)
30. maj 2026169 kr19 kr (10%)
29. maj 2026188 kr2 kr (1%)
23. maj 2026190 kr17,99 kr (9%)
22. maj 2026207,99 kr9,99 kr (5%)
21. maj 2026198 kr10 kr (5%)
20. maj 2026208 kr1 kr (0%)
17. maj 2026209 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret