Gå til hovedindhold

WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender

WavinSanitetEAN: 5708525407865
Pris fra 16 krtil 19 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 25. mar.

Sammenlign priser på WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin messing brystnippel, 1/2"
16 kr
Til butik
Wavin messing brystnippel, 1/2" billede

Produktinformation

Alupex rør og fittings anvendes bl.a. til brugsvands- og varmesinstallationer.Fordelen ved alupex rør med en udvendig aluminiumskappe er, at de er nemme at arbejde med og kan anvendes i både synlige og skjulte installationer. Vi anbefaler kun at kombinere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5708525407865
Varenr.: 045440304
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
½" Dobbelt Nippel Til Omløbere
16,07 kr
Til butik
½" Dobbelt Nippel Til Omløbere billede

Produktinformation

½" Dobbelt nippel til omløber i begge ender. Passer f.eks til Alupex omløber fra Wavin vvs nr 045447.316 for 16x½" ½" Dobbelt nippel til omløber i begge ender Søgetermer: 0204160432 - - 045440304 - 5708525407865

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5708525407865
Varenr.: 8015113650498
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
½" dobbelt nippel til omløbere
16,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender
18,54 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin messing brystnippel, 1/2"
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
½" DOBBELT NIPPEL TIL OMLØBERE
19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK16 kr16 krKøb
2Billigelogvvs.dk16,07 kr16,07 krKøb
3MaintainIt16,25 kr16,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK18,54 kr57,54 krKøb
5CompletVVS19 kr19 krKøb
6EL-GROSSISTEN19 kr19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender

PriceData har fulgt prisen på WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender i 179 dage. Laveste pris i perioden er 14,79 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for WAVIN ½ Dobbelt nippel til omløber i begge ender de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202616 kr1 kr (7%)
25. mar. 202615 kr
15. mar. 202615,3 kr
14. mar. 202616 kr
13. mar. 202615,3 kr
4. mar. 202615,28 kr
1. mar. 202615,6 kr
28. feb. 202615,61 kr
21. feb. 202615,6 kr
20. feb. 202615,61 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret