Gå til hovedindhold

Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind

WavinSanitetEAN: 5708525408107
Pris fra 53 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alupex 3/4 Tee 3 nipler - Wavin alupex
53 kr
Til butik
Alupex 3/4 Tee 3 nipler - Wavin alupex billede

Produktspecifikationer

Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 0660605
EAN: 5708525408107
Varenr.: 8003994
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin messing T-stykke, 3/4"
59 kr
Til butik
Wavin messing T-stykke, 3/4" billede

Produktinformation

Alupex rør og fittings anvendes bl.a. til brugsvands- og varmesinstallationer.Fordelen ved alupex rør med en udvendig aluminiumskappe er, at de er nemme at arbejde med og kan anvendes i både synlige og skjulte installationer. Vi anbefaler kun at kombinere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
Farve: brass
Størrelse: 3/4"
EAN: 5708525408107
Varenr.: 045435306
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Tee nippel/nippel/nippel til Alupex Wavin
63,14 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin messing T-stykke, 3/4"
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
2BilligVVS DK59 kr59 krKøb
3Elvvs.dk62 kr62 krKøb
4EL-GROSSISTEN63,14 kr63,14 krKøb
5CompletVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind

PriceData har fulgt prisen på Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind i 179 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wavin alupex t-stykke 3/4´´ med nippel, konisk gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202653 kr1 kr (2%)
20. maj 202654 kr1 kr (2%)
10. maj 202653 kr1 kr (2%)
9. maj 202654 kr1 kr (2%)
19. apr. 202653 kr1 kr (2%)
17. apr. 202654 kr1 kr (2%)
15. apr. 202655 kr1 kr (2%)
12. mar. 202656 kr1 kr (2%)
8. mar. 202655 kr1 kr (2%)
2. mar. 202654 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret