Gå til hovedindhold

Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige

WavinSanitetEAN: 5027888229007
Pris fra 63,34 krtil 79 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 15,66 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.34 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hepvo Pp Overgang Lige 40X11/2
63,34 kr
Til butik
Hepvo Pp Overgang Lige 40X11/2 billede

Produktinformation

Hepworth HepVO overgang, lige, til Hepvo vandlås. Søgetermer: 0200205041 - - 186652040 - 5027888229007

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5027888229007
Varenr.: 8934468911441
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm x 1.1/2" Overgang Hepvo
63,6 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige
64 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin HepVo kobling, Ø40 mm. x 1 1/2"
65 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hepvo pp overgang lige 40x11/2
70 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin HepVo kobling, Ø40 mm. x 1 1/2"
75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin HepVO - Lige overgang hvid - 40 mm
75,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin PP HEPVO overgang 1.1/2'' x 40 mm
77,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin HepVo kobling, Ø40 mm. x 1 1/2"
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk63,34 kr63,34 krKøb
2EL-GROSSISTEN63,6 kr63,6 krKøb
3CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
4LavprisVVS65 kr65 krKøb
5MaintainIt70 kr70 krKøb
6BilligVVS DK75 kr75 krKøb
7WATTOO.DK75,5 kr75,5 krKøb
8vvsfittings.dk77,5 kr77,5 krKøb
9CompletVVS79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige

PriceData har fulgt prisen på Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige i 182 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 63,34 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Wavin 40X1 1/2mm HepVo Overgan - 40X1 1/2mm HepVo Overgang lige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202663,34 kr
19. maj 202663,6 kr
10. maj 202663,34 kr3,77 kr (6%)
9. maj 202659,57 kr3,77 kr (6%)
5. maj 202663,34 kr1,34 kr (2%)
3. maj 202662 kr3 kr (5%)
18. apr. 202659 kr1,78 kr (3%)
17. apr. 202660,78 kr1,78 kr (3%)
5. apr. 202659 kr1,78 kr (3%)
3. apr. 202660,78 kr2,78 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret