Gå til hovedindhold

Blücher WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499120035
Pris fra 138,9 krtil 180 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41,1 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138.9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301
138,9 kr
Til butik
WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Rustfrit afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 620.300.021
EAN: 5705499120035
Varenr.: 5774333
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301
151,51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
WATERLINE, standrr til vandls, rustfrit stl AISI304/EN1.4301
173 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Waterline standrør Ø50mm til vandlås
180 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher WATERLINE standrør Ø50mm til vandlås
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK138,9 kr177,9 krKøb
2EL-GROSSISTEN151,51 kr151,51 krKøb
3WATTOO.DK173 kr173 krKøb
4Proshop DK180 kr219 krKøb
5vvsfittings.dk180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 138,9 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 173,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 138,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for WATERLINE, Standrør til vandlås- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026138,9 kr5,79 kr (4%)
10. maj 2026144,69 kr5,79 kr (4%)
7. maj 2026138,9 kr17,1 kr (11%)
6. maj 2026156 kr8 kr (5%)
5. maj 2026164 kr8 kr (5%)
30. apr. 2026156 kr8 kr (5%)
26. apr. 2026164 kr4 kr (2%)
23. apr. 2026168 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026165 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026164 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret