Gå til hovedindhold

InnovaGoods WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C)

InnovaGoodsTelefonledningerEAN: 8435527827069
Pris fra 409 krtil 919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 29. maj

Sammenlign priser på WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk hÃ¥ndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C)
-9%409 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) billede

Produktinformation

Hvis du er på udkig efter husholdningsapparater til en god pris, så gå ikke glip af Elektronisk håndklæde stativ til væg eller gulv InnovaGoods WARMER 10 SLIM BARS , og et bredt udvalg af små husholdningsapparater!Med denne elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg kan du tørre håndklæderne hurtigt og bekvemt. Den er også nyttig om vinteren, idet den kan varme håndklæderne. Monteringstilbehør følger med. IP44. Timer: 2-4 timer. Temperatur: maks. 55 ºC. Effekt: 260 W.Håndklædeholderen på fod eller til montering på væg er alsidig og praktisk og har 2 positioner. Den minimalistiske stil giver badeværelset et præg af elegance.Moderne og elegant håndklædeholder: Vores elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg er ideel til at hænge flere håndklæder for at tørre eller varme dem hurtigt og effektivt. En meget robust håndklædeholder med fod eller til montering fremstillet af kulstofstål og PC. Takket være det diskrete og kompakte design indgår den fint i badeværelsets indretning.2-i-1-håndklædeholder på fod eller til montering på væg: Denne elektriske håndklædeholder er alsidig takket være det originale design med flere positioner. Den kan anbringes i 2 positioner: Stående på gulvet eller monteret på væggen. Vejledning og monteringstilbehør følger med. Den kan yderligere bruges som almindelig håndklædeholder uden tilslutning til elnettet.Brede stænger, der kan opvarmes: Den elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg er meget effektiv, idet dens stænger har en tykkelse på 6 cm, der giver en større opvarmningsflade, hvilket fremskynder tørringen og reducerer strømforbruget.Hurtig tørring, hygiejnisk og sikker: Vores håndklædeholder på fod eller til montering på væg egner sig perfekt til at holde håndklæderne tørre og varme. Det giver en behagelig fornemmelse, når man bruger dem. Desuden hjælper den til at reducere fugtighedsniveauet i badeværelset, forebygger skimmel og forhindrer dårlige lugte. IP44-beskyttelse. Lavt strømforbrug. Maks. temperatur: ca. 55 ºC. Effekt: 260 W.Timer, automatisk slukning: Håndklædeholder på fod eller til montering på væg er udstyret med en afbryder og en knap, der aktiverer timeren hvis man vælger automatisk slukning efter 2 eller 4 timer. Stiktype: F. Kabellængde: ca. 140 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Håndklædetørrere
Vægt: 8.2g
EAN: 8435527827069
Varenr.: 2158975
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv - 10 stænger, sort
-43%719 kr
Før 1.254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv - 10 stænger, sort billede

Produktinformation

InnovaGoods tilbyder de nyeste produkter til dit hjem, som f.eks. denne Elektronisk håndklæde stativ til væg eller gulv Towarall InnovaGoods 10 Stænger ! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, der skiller sig ud for deres funktionalitet, effektivitet og innovative design: belysning, opbevaring, dekoration, aircondition, have, kæledyr, rengøring mv.Med denne elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg kan du tørre håndklæderne hurtigt og bekvemt. Den er også nyttig om vinteren, idet den kan varme håndklæderne. Monteringstilbehør følger med. IP44. Timer: 2-4 timer. Temperatur: maks. 55 ºC. Effekt: 260 W.Håndklædeholderen på fod eller til montering på væg er alsidig og praktisk og har 2 positioner. Den minimalistiske stil giver badeværelset et præg af elegance.Moderne og elegant håndklædeholder: Vores elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg er ideel til at hænge flere håndklæder for at tørre eller varme dem hurtigt og effektivt. En meget robust håndklædeholder med fod eller til montering fremstillet af kulstofstål og PC. Takket være det diskrete og kompakte design indgår den fint i badeværelsets indretning.2-i-1-håndklædeholder på fod eller til montering på væg: Denne elektriske håndklædeholder er alsidig takket være det originale design med flere positioner. Den kan anbringes i 2 positioner: Stående på gulvet eller monteret på væggen. Vejledning og monteringstilbehør følger med. Den kan yderligere bruges som almindelig håndklædeholder uden tilslutning til elnettet.Brede stænger, der kan opvarmes: Den elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg er meget effektiv, idet dens stænger har en tykkelse på 6 cm, der giver en større opvarmningsflade, hvilket fremskynder tørringen og reducerer strømforbruget.Hurtig tørring, hygiejnisk og sikker: Vores håndklædeholder på fod eller til montering på væg e...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Håndklædetørrere
Vægt: 8.2g
EAN: 8435527827069
Varenr.: 1426543
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Elektronisk håndklæde stativ til væg eller gulv Towarall 10 Stænger
729 kr
Til butik
Elektronisk håndklæde stativ til væg eller gulv Towarall 10 Stænger billede

Produktinformation

Med denne elektriske håndklædeholder på fod eller til montering på væg kan du tørre håndklæderne hurtigt og bekvemt. Den er også nyttig om vinteren, idet den kan varme håndklæderne. Monteringstilbehør følger med. IP44. Timer: 2-4 timer. Temperatur: maks.

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527827069
Varenr.: 10586445054295
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Elektronisk håndklæde stativ til væg eller gulv Towarall InnovaGoods 10 Stænger
849 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk væg- eller gulvhåndklædestang Towarall InnovaGoods 10 barer
-13%919 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk hÃ¥ndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Vivas DK409 kr478 krKøb
2Boligcenter DK719 kr719 krKøb
3Shoppilo729 kr729 krKøb
4JepJep849 kr849 krKøb
5Estore DK919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk håndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C)

PriceData har fulgt prisen på WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk hÃ¥ndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) i 142 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 43% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk hÃ¥ndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for WARMER 10 SLIM BARS - elektronisk hÃ¥ndklædetørrer til væg eller gulv, 260 W (OUTLET C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026409 kr20 kr (5%)
29. maj 2026389 kr40 kr (9%)
28. maj 2026429 kr40 kr (10%)
9. maj 2026389 kr40 kr (9%)
8. maj 2026429 kr290 kr (40%)
7. maj 2026719 kr150 kr (26%)
5. maj 2026569 kr150 kr (21%)
4. maj 2026719 kr10 kr (1%)
3. maj 2026729 kr10 kr (1%)
1. maj 2026719 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret