Gå til hovedindhold

CMA Armatur WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret

CMA ArmaturSanitetEAN: 8712993935321
Pris fra 61 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,89 kr 7. maj

Sammenlign priser på WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patentbånd 17 mm, galvaniseret, 10 meter
61 kr
Til butik
Patentbånd 17 mm, galvaniseret, 10 meter billede

Produktinformation

Patentbånd i galvaniseret stål. Data:Længde: 10 meterTykkelse: 0,7 mmBredde: 17 mm

Produktspecifikationer

Mærke: CMA Armatur
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 17 mm x 0.7 mm x 10 m
EAN: 8712993935321
Varenr.: 016973038
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BIS Patentbånd - pre. Galv. bølget, Hul dia.: Ø7mm
61,7 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Patentbånd 17 mm, galvaniseret, 10 meter
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret
65 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Patentbånd 10m 17-0,8 mm galv
67,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Patentbånd 17 mm, galvaniseret, 10 meter
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS61 kr61 krKøb
2EL-GROSSISTEN61,7 kr61,7 krKøb
3CompletVVS65 kr65 krKøb
4CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
5MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
6BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret i 179 dage. Laveste pris i perioden er 59,89 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for WALRAVEN Patentbånd 10 meter 17-0,8 mm Galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202661 kr
10. maj 202661,7 kr3,06 kr (5%)
9. maj 202664,76 kr4,87 kr (8%)
7. maj 202659,89 kr4,87 kr (8%)
6. maj 202664,76 kr4,87 kr (8%)
21. mar. 202659,89 kr
20. mar. 202660 kr
17. mar. 202659,89 kr
16. mar. 202660 kr
4. mar. 202659,89 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret