Gå til hovedindhold

Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort

WalkstoolStoleEAN: 0834213001901
Pris fra 781 krtil 1.169,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 388,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 781 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Walkstool Comfort 75 XXL Skammel
781 kr
Til butik
Walkstool Comfort 75 XXL Skammel billede

Produktinformation

Walkstool Comfort 75 XXL - Skammel - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Walkstool
Artikel nr.: COMFORT 75XXXL
EAN: 0834213001901
Varenr.: 988224869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walkstool Comfort 75 XXL Skammel - Op til 250 kg
787 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walkstool Comfort 75 XXL - Skammel - sort
812 kr
Til butik
Gå til Jagt Jakt
TrustScore 4 ud af 53,8
Walkstool Comfort 75
879 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort
-1%909 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort
-1%929 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Walkstool - Comfort 75 cm
-21%949 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Walkstool Comfort 75 XXL Skammel
1.019 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Walkstool Comfort 75 cm.
1.099 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Walkstool Comfort
1.169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK781 kr781 krKøb
2Proshop DK787 kr826 krKøb
3CS MEGASTORE DK812 kr851 krKøb
4Jagt Jakt879 kr879 krKøb
5Boligcenter DK909 kr909 krKøb
6Vivas DK929 kr998 krKøb
7HUNTERS´ POINT ApS949 kr949 krKøb
8Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
9Almas Park & Fritid1.099 kr1.099 krKøb
10Pro Outdoor1.169,95 kr1.169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort

PriceData har fulgt prisen på Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 781 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 815 kr.

Den nuværende pris på 781 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Walkstool Comfort 75 XXL - foldbar skammel, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026781 kr6 kr (1%)
17. apr. 2026787 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026781 kr52 kr (6%)
8. apr. 2026833 kr46 kr (6%)
4. apr. 2026787 kr6 kr (1%)
28. mar. 2026781 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026782 kr6 kr (1%)
26. mar. 2026788 kr6 kr (1%)
25. mar. 2026794 kr13 kr (2%)
22. mar. 2026781 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret