Gå til hovedindhold

Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort

WalkstoolStoleEAN: 0834213002007
Pris fra 714 krtil 1.406,44 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 692,44 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 700 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 714 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Walkstool Comfort 65 Campingstol 3 ben Sort
714 kr
Til butik
Walkstool Comfort 65 Campingstol 3 ben Sort billede

Produktinformation

Walkstool Comfort 65. Type: Campingstol, Maksimal vægtkapacitet: 250 kg, Antal ben: 3 ben. Vægt: 850 g, Bredde: 400 mm, Dybde: 400 mm. Antal pr. pakke: 1 stk. Oprindelsesland: Sverige

Produktspecifikationer

Mærke: Walkstool
Artikel nr.: COMFORT 65XXL
EAN: 0834213002007
Varenr.: 988224868
Gå til Jagt Jakt
TrustScore 4 ud af 53,8
Walkstool Comfort 65
839 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Walkstool Comfort 65 Campingstol 3 ben Sort
919 kr
Til butik
Walkstool Comfort 65 Campingstol 3 ben Sort billede

Produktinformation

Walkstool Comfort 65 Campingstol - 3 ben - Sort Oplev den perfekte kombination af komfort og praktisk design med Walkstool Comfort 65 Campingstol. Denne letvægts stol med tre ben giver dig mulighed for at sidde behageligt, uanset hvor du er. Den er ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walkstool
Kategori: Camping & Outdoor
EAN: 0834213002007
Varenr.: 132350
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Walkstool Comfort 65 cm.
999 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Walkstool Comfort
999,95 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Walkstool - Comfort 65 cm
1.099 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort
1.406,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK714 kr714 krKøb
2Jagt Jakt839 kr839 krKøb
3Ultrashop919 kr919 krKøb
4Almas Park & Fritid999 kr999 krKøb
5Pro Outdoor999,95 kr999,95 krKøb
6HUNTERS´ POINT ApS1.099 kr1.099 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.406,44 kr1.445,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort

PriceData har fulgt prisen på Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 700 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 714 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Walkstool Comfort 65, 250 kg, Campingstol, 3 ben, Sammenfoldelig, 850 g, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026714 kr125 kr (15%)
27. maj 2026839 kr125 kr (18%)
13. maj 2026714 kr14 kr (2%)
10. apr. 2026700 kr3 kr (0%)
21. mar. 2026703 kr11 kr (2%)
19. mar. 2026714 kr13 kr (2%)
13. mar. 2026727 kr112 kr (13%)
10. mar. 2026839 kr106 kr (14%)
7. mar. 2026733 kr30 kr (4%)
5. mar. 2026703 kr61 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret