Gå til hovedindhold

Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset

NedisTelefonledningerEAN: 5412810408603
-13%Pris: 529 kr
1 forhandler
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset
-13%529 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset billede

Produktinformation

Tag på eventyr med dette kompakte og lette walkie-talkie-sæt fra Nedis med camouflagemønster. Alt, hvad du har brug for, medfølger i den praktiske bæretaske som f.eks. to PTT-headsets (Push-To-Talk), batterier og to opladningskabler. Selv på fjerntliggende steder, der typisk ikke har et kraftigt mobilnetværk, har denne walkie-talkie en pålidelig 8 km kommunikationsrækkevidde i åbne områder. Superpraktisk på vandreture, campingture eller alle slags indendørs og udendørs eventyr. Med 8 kanaler og 38 CTTS-koder (subkanaler) hver er der ikke stor sandsynlighed for, at andre personer bruger samme kanal, hvilket forhindrer interferens og sikrer, at dine samtaler forbliver private. Walkie-talkien har Voice Activated Transmit (VOX) – så snart du går i gang med at tale, tændes walkie-talkien automatisk, hvilket er perfekt til håndfri brug. Udstyret med indbygget LED-lys, hvis du får brug for ekstra lys.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Opladning Kabler
Vægt: 0.76g
Artikel nr.: NDS-WLTK0810BK
EAN: 5412810408603
Varenr.: 88808

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset

PriceData har fulgt prisen på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset i 178 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 8 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Hovedtelefonudgang | 2 Headset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026529 kr30 kr (5%)
4. apr. 2026559 kr10 kr (2%)
14. mar. 2026549 kr100 kr (15%)
26. jan. 2026649 kr30 kr (4%)
8. dec. 2025679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret