Gå til hovedindhold

Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort

NedisBelysningEAN: 0097083816376
-11%Pris: 309 kr
1 forhandler
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort billede

Produktinformation

Hold forbindelsen med denne kompakte og lette Nedis walkie-talkie. Selv på fjerntliggende steder, der typisk ikke har et kraftigt mobilnetværk, har denne walkie-talkie en pålidelig 5 km kommunikationsrækkevidde i åbne områder. Superpraktisk på vandreture, campingture eller alle slags indendørs og udendørs eventyr. Med 8 kanaler og 38 CTTS-koder (subkanaler) hver er der ikke stor sandsynlighed for, at andre personer bruger samme kanal, hvilket forhindrer interferens og sikrer, at dine samtaler forbliver private. Walkie-talkien har Voice Activated Transmit (VOX) – så snart du går i gang med at tale, tændes walkie-talkien automatisk, hvilket er perfekt til håndfri brug. Udstyret med indbygget LED-lys, hvis du får brug for ekstra lys.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Lys
Vægt: 0.21g
Artikel nr.: NDS-WLTK0500BK
EAN: 0097083816376
Varenr.: 88877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort

PriceData har fulgt prisen på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 5 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 2.5 Time | Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026309 kr20 kr (6%)
17. mar. 2026329 kr50 kr (13%)
26. jan. 2026379 kr20 kr (5%)
8. dec. 2025399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret