Gå til hovedindhold

Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort

NedisRedskaberEAN: 5412810328918
Pris fra 171 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis WLTK0300BU, 3 kanaler, 446 MHz, 3000 m, 3 t, 114 g, -20 - 55 °C
171 kr
Til butik
Nedis WLTK0300BU, 3 kanaler, 446 MHz, 3000 m, 3 t, 114 g, -20 - 55 °C billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Walkie talkie
Farve: 4
Artikel nr.: WLTK0300BU
EAN: 5412810328918
Varenr.: 21285338
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis Walkie-Talkie WLTK0300BU two-way radio - PMR
171 kr
Til butik
Nedis Walkie-Talkie WLTK0300BU two-way radio - PMR billede

Produktinformation

Walkie-talkie-sæt med PMR 446 MHz, 3 kanaler, Push-to-Talk-betjening og op til 3 km kommunikationsrækkevidde i åbent terræn i et kompakt, bærbart design. Nedis Walkie-Talkie WLTK0300BU hjælper dig med at holde forbindelsen på vandreture, camping og indendørs eller udendørs eventyr, med pålidelig kommunikation selv hvor mobilnettet er svagt, og med 1 CTCSS-kode (underkanaler) pr. kanal for at reducere interferens og holde samtaler private. Bærbar PMR-walkie-talkie på 446 MHz Op til 3 km maksimal talerækkevidde (åbent terræn) 3 kanaler med 1 CTCSS-kode (underkanaler) hver Push-to-talk (PTT)-knap til øjeblikkelig kommunikation Indbygget højttaler og ekstern antenne Kører på 3x AAA-batterier, op til 3 timers driftstid Pakke med 2 med 2 medfølgende bælteclips Praktisk, let kommunikation til pålidelig koordinering, når du har mest brug for det.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Walkie Talkie
Artikel nr.: WLTK0300BU
EAN: 5412810328918
Varenr.: 3292828
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | 3000 m | Antal frekvenskanaler: 3 | PTT | 180 min | Blå / Sort
-25%172 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | 3000 m | Antal frekvenskanaler: 3 | PTT | 180 min | Blå / Sort billede

Produktinformation

Hold forbindelsen med denne kompakte og lette Nedis walkie-talkie. Selv på fjerntliggende steder, der typisk ikke har et kraftigt mobilnetværk, har denne walkie-talkie en pålidelig 3 km kommunikationsrækkevidde i åbne områder. Superpraktisk på vandreture, campingture eller alle slags indendørs og udendørs eventyr. Med 3 kanaler og 1 CTTS-kode (underkanaler) hver er der ikke stor sandsynlighed for, at andre personer bruger samme kanal, hvilket forhindrer interferens og sikrer, at dine samtaler forbliver private. Walkie-talkierne indeholder Push To Talk (PTT), så så snart du trykker på knappen, kan du begynde at tale.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Walkie talkie
EAN: 5412810328918
Varenr.: 38-93785
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
NEDIS Walkie Talkie Sæt
229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3Teknikproffset DK172 kr221 krKøb
4Nemmegaver.dk229 kr229 krKøb
5Estore DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort

PriceData har fulgt prisen på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 3 km | Frekvens kanaler: 3 | PTT | Op til 3 Timer | Blå / Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026171 kr1 kr (1%)
14. maj 2026172 kr6 kr (3%)
12. maj 2026178 kr9 kr (5%)
2. maj 2026169 kr3 kr (2%)
21. apr. 2026166 kr3 kr (2%)
23. mar. 2026169 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026170 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026169 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026170 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026169 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret