Gå til hovedindhold

Nedis Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet |

NedisBelysningEAN: 5412810322923
-13%Pris: 459 kr
1 forhandler
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet |
-13%459 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | billede

Produktinformation

Hold forbindelsen med denne kompakte og lette Nedis walkie-talkie. Den leveres med en opladerbase, der nemt kan oplade de medfølgende batterier, når det er nødvendigt. Selv på fjerntliggende steder, der typisk ikke har et kraftigt mobilnetværk, har denne walkie-talkie en pålidelig 10 km kommunikationsrækkevidde i åbne områder. Superpraktisk på vandreture, campingture eller alle slags indendørs og udendørs eventyr. Med 8 kanaler og 38 CTTS-koder (subkanaler) hver er der ikke stor sandsynlighed for, at andre personer bruger samme kanal, hvilket forhindrer interferens og sikrer, at dine samtaler forbliver private. Walkie-talkien har Voice Activated Transmit (VOX) – så snart du går i gang med at tale, tændes walkie-talkien automatisk, hvilket er perfekt til håndfri brug. Udstyret med indbygget LED-lys, hvis du får brug for ekstra lys.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Lys
Vægt: 0.4g
Artikel nr.: NDS-WLTK1010BK
EAN: 5412810322923
Varenr.: 88856

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet |

PriceData har fulgt prisen på Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | i 178 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 503 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Walkie-talkie Set | 2 Håndsæt | Op til 10 km | Frekvens kanaler: 8 | PTT / VOX | Op til 6 Timer | Opladningsstation inkluderet | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026459 kr60 kr (12%)
4. apr. 2026519 kr20 kr (4%)
14. mar. 2026499 kr90 kr (15%)
4. mar. 2026589 kr190 kr (48%)
25. feb. 2026399 kr190 kr (32%)
4. feb. 2026589 kr141 kr (31%)
25. jan. 2026448 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026449 kr19 kr (4%)
23. jan. 2026468 kr26 kr (6%)
22. jan. 2026442 kr177 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret