Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm

Wahoo FitnessGPSEAN: 0853988006416
Pris fra 3.047 krtil 6.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.472 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.892 kr 29. mar.

Sammenlign priser på WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3047 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WahooFitness KICKR CLIMB Sort, Sølv
3.047 kr
Til butik
WahooFitness KICKR CLIMB Sort, Sølv billede

Produktinformation

WahooFitness KICKR CLIMB. Produktfarve: Sort, Sølv, Maksimal hældning: 20%, Maksimum fald: 10%. Bredde: 129 mm, Dybde: 177 mm, Højde: 654 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WFBKTR5
EAN: 0853988006416
Varenr.: 1002967131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm
3.220 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo Fitness KICKR CLIMB
3.289 kr
Til butik
Wahoo Fitness KICKR CLIMB billede

Produktinformation

KICKR CLIMB Verden er ikke flad, det er en cykeltur heller ikke. Climb er en af Wahoo innovative produkter som gør din indendørs træning til det næste niveau! KICKR CLIMB hæver og sænker hurtigt din cykel for at matche stigninger på op til 20 % og nedkørsel på -10 %, når den er parret med KICKR Smart træner. KICKR CLIMB justerer fysisk din cykelposition for at efterligne rigtige veje og bjergbestigning. Dette giver dig mulighed for naturligt at ændre position på cyklen, engagere klatremusklerne og forbedre pedalteknikken, mens du er indendørs, for at blive en mere effektiv og kraftfuld klatrer udendørs. Dette giver den mest naturlige cykeloplevelse man kan få. Wahoo kalder det ÆGTE ROAD OPLEVELSE. Bemærk! KICKR CLIMB er kun kompatibel med Wahoo smart trainers 2017 udgave og nyere.

Produktspecifikationer

Kategori: Sport Fitness
Artikel nr.: WFBKTR5
EAN: 0853988006416
Varenr.: 2695502
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo KICKR Climb - Simulerer op- og nedstigninger
4.162 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wahoo KICKR CLIMB - stigningsmodul til hometrainer, sort/sølv
6.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wahoo KICKR CLIMB - stigningsmodul til hometrainer, sort/sølv
6.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.047 kr3.047 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.220 kr3.289 krKøb
3Proshop DK3.289 kr3.289 krKøb
4Cykelpartner.dk4.162 kr4.162 krKøb
5Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
6Vivas DK6.519 kr6.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm

PriceData har fulgt prisen på WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.892 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 4.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.075 kr.

Den nuværende pris på 3.047 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for WahooFitness KICKR CLIMB, Sort, Sølv, 20%, 10%, QR, 12x100, 15x100, 15x110, Wahoo KICKR (2017 Edition), KICKR SNAP (2017 Edition), 129 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.047 kr1 kr (0%)
2. jun. 20263.048 kr1 kr (0%)
1. jun. 20263.049 kr1 kr (0%)
31. maj 20263.050 kr5 kr (0%)
30. maj 20263.045 kr2 kr (0%)
29. maj 20263.043 kr2 kr (0%)
28. maj 20263.045 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.044 kr7 kr (0%)
24. maj 20263.037 kr3 kr (0%)
23. maj 20263.034 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret