Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7

Wahoo FitnessCyklingEAN: 0850048106536
Pris fra 2.712 krtil 5.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.207 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.539,73 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2712 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wahoo Fitness Elemnt Roam 3 Gps Cykelcomputer
2.712 kr
Til butik
Wahoo Fitness Elemnt Roam 3 Gps Cykelcomputer billede

Produktinformation

Wahoo Fitness - Wfcc8 - Gps Cykelcomputer - Med Farveskærm - Vandtæt - Op Til 17 Timers Batterilevetid - Navigationsfunktioner - Smartphone Integration

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WFCC8
EAN: 0850048106536
Varenr.: 1003437135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo Fitness Elemnt Roam 3 Gps Cykelcomputer
2.723 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo ELEMNT ROAM v3 - Cykelcomputer med GPS
2.828 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo Fitness Elemnt Roam 3 Gps Cykelcomputer
3.179 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wahoo ELEMNT ROAM 3 GPS Cycling Computer
-6%3.282 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7
-2%5.899 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7
-2%5.919 kr
Før 6.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.712 kr2.712 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.723 kr2.723 krKøb
3Cykelpartner.dk2.828 kr2.828 krKøb
4Ultrashop3.179 kr3.179 krKøb
5Cykelexperten.dk3.282 kr3.282 krKøb
6Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
7Vivas DK5.919 kr5.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7

PriceData har fulgt prisen på Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.539,73 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.780 kr.

Den nuværende pris på 2.712 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Wahoo ELEMNT Roam 3 GPS cykelcomputer - 2,8" touch, IPX7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.712 kr12 kr (0%)
3. jun. 20262.724 kr11 kr (0%)
30. maj 20262.735 kr12 kr (0%)
28. maj 20262.747 kr13 kr (0%)
27. maj 20262.760 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.772 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.784 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.796 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.807 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.808 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret