Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS)

Wahoo FitnessCyklingEAN: 0850048106529
Pris fra 2.127 krtil 4.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.592 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.025 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2127 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo ELEMNT BOLT - V3 - GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator - cykel 2.3
2.127 kr
Til butik
Wahoo ELEMNT BOLT - V3 - GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator - cykel 2.3 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Cykelcomputer
Farve: 4
Artikel nr.: WFCC9
EAN: 0850048106529
Varenr.: 24478259
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wahoo ELEMNT BOLT GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator 2.3"
2.128 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo ELEMNT BOLT v3 - Cykelcomputer med GPS
2.248 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wahoo ELEMNT BOLT 3 GPS Cycling Computer
-10%2.344 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo ELEMNT BOLT GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator 2.3
2.479 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wahoo ELEMNT BOLT v3 GPS cykelcomputer - sort
-2%4.699 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wahoo ELEMNT BOLT v3 GPS cykelcomputer - sort
-2%4.719 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.127 kr2.127 krKøb
2CompuMail DK2.128 kr2.128 krKøb
3Cykelpartner.dk2.248 kr2.248 krKøb
4Cykelexperten.dk2.344 kr2.344 krKøb
5Ultrashop2.479 kr2.479 krKøb
6Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
7Vivas DK4.719 kr4.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS)

PriceData har fulgt prisen på Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.025 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.145 kr.

Den nuværende pris på 2.127 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Wahoo ELEMNT BOLT V3 cykel GPS - 2,3" navigation (GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.127 kr24 kr (1%)
31. maj 20262.103 kr29 kr (1%)
29. maj 20262.132 kr12 kr (1%)
28. maj 20262.144 kr13 kr (1%)
27. maj 20262.157 kr12 kr (1%)
26. maj 20262.169 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.181 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.193 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.204 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.216 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret