Gå til hovedindhold

Wavin Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød

WavinSanitetEAN: 5708525159917
Pris fra 68 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød
68 kr
Til butik
Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 1553352
EAN: 5708525159917
Varenr.: 9499854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 160x45° bøjning wafix pp rød
68 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin PP bøjning 45 ° 160mm
71 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 160 mm 45 gr. PP-kloakbøjning
84,7 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 160 mm PP kloakbøjning 45°
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin 160 mm PP kloakbøjning - 45°
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Elvvs.dk71 kr71 krKøb
4EL-GROSSISTEN84,7 kr84,7 krKøb
5CompletVVS109 kr109 krKøb
6BilligVVS DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød

PriceData har fulgt prisen på Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød i 179 dage. Laveste pris i perioden er 51,25 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Wafix kloak bøjning 45° 160 mm PP rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202668 kr1,75 kr (3%)
23. maj 202666,25 kr1,75 kr (3%)
22. maj 202668 kr1,75 kr (3%)
8. maj 202666,25 kr11,25 kr (20%)
24. apr. 202655 kr9 kr (14%)
23. apr. 202664 kr9 kr (16%)
28. mar. 202655 kr9 kr (14%)
27. mar. 202664 kr9 kr (16%)
22. mar. 202655 kr9 kr (14%)
21. mar. 202664 kr9 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret