Gå til hovedindhold

Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1

WacomComputer – tilbehørEAN: 4949268623391
Pris fra 936 krtil 1.379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 443 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 719 kr 14. maj

Sammenlign priser på Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 936 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom One Pen Tablet - Medium
-32%936 kr
Før 1.373,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wacom One Pen Tablet - Medium billede

Produktinformation

USB Type-C- eller Bluetooth 5.1-forbindelse muliggør hurtig opsætning 216 x 135 mm arbejdsområde balancerer præcision og bærbarhed Batterifri pen med to knapper giver naturlig, uafbrudt kontrol 8 mm tyndt, 350 g let design passer nemt i tasker til mobil brug Pen-input giver et ergonomisk alternativ til en mus og mindsker belastningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wacom
Kategori: Tegnetablets
Artikel nr.: CTC6110WLW1B
EAN: 4949268623391
Varenr.: 5011355997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom Pen Tablet One M
1.117 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1
1.118 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wacom One Digitizer Pen Tablet Medium
1.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wacom One Digitizer Pen Tablet Medium
1.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
2Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.118 kr1.118 krKøb
4CompuMail DK1.124 kr1.124 krKøb
5Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1

PriceData har fulgt prisen på Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 954 kr.

Den nuværende pris på 936 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wacom One by Wacom - Digitizer - pentablet medium, håndkøb - højre- og venstrehåndet - 21.6 x 13.5 cm - elektromagnetisk - kablet, trådløs - USB-C, Bluetooth 5.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026936 kr42 kr (5%)
21. maj 2026894 kr35 kr (4%)
20. maj 2026859 kr20 kr (2%)
18. maj 2026839 kr1 kr (0%)
16. maj 2026840 kr14 kr (2%)
15. maj 2026826 kr107 kr (15%)
14. maj 2026719 kr1 kr (0%)
13. maj 2026720 kr239 kr (25%)
9. maj 2026959 kr151 kr (14%)
8. maj 20261.110 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret