Gå til hovedindhold

Wacom Technology Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C

Pris fra 2.167 krtil 2.686 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2167 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wacom One 14 Hvid
2.167 kr
Til butik
Wacom One 14 Hvid billede

Produktinformation

Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTC141W0
EAN: 4949268707817
Varenr.: 1003630469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C
2.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneplade Wacom One 14 - hvid LCD-pen display
-19%2.499 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tegneplade Wacom One 14 - hvid LCD-pen display billede

Produktinformation

Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-CGenereltBredde: 33.6 cmDybde: 20.1 cmEnhedstype: DigitizerHøjde: 1 cmVægt: 750 gIndgangsudstyrAktive område: 30.9 cm x 17.4 cmEgenskaber: IPS-skærm, trykfølsomhedForbindelsesteknologi: KabletGrænseflade: USB-CTeknologi i detektering af bevægelse: ElektromagnetiskTrykniveauer: 4096BilledskærmBilledformatforhold: 16:9Billedklarhed: 285 cd/m²Billedkontrastforhold: 1000:1Diagonal størrelse: 14"Lodret synsvinkel: 178Pixel Pitch: 0.1611 mmResponstid: 16 msStandard opløsning: 1920 x 1080Type: LCD-skærmVandret synsvinkel: 178Ekspansion / KonnektivitetEkstra porte: 1 x USB-C - 24 pin USB-CInterface: 1 x USB-CDiverseUdstyr inkluderet: Spidser (3 stk.)spidsfjernelsesværktøjUSB-C kabelProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Apple MacOS 13 eller nyereGoogle Chrome OSWindows 10 eller senereMål & vægt (forsendelse)

Produktspecifikationer

Kategori: Tegneplader
Vægt: 1.33g
EAN: 4949268707817
Varenr.: 1996443
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneplade Wacom One 14 - hvid LCD-pen display
-19%2.519 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wacom One 14 Hvid
2.549 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom One Pen Display 14 (2025)
-0%2.686 kr
Før 2.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.339 kr2.339 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
5Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
6Dustin DK2.686 kr2.772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C

PriceData har fulgt prisen på Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C i 144 dage. Laveste pris i perioden er 2.167 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.443 kr.

Den nuværende pris på 2.167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Wacom One 14 - Digitizer m/ LCD-skærm - 30.9 x 17.4 cm - elektromagnetisk - kablet - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.167 kr172 kr (7%)
1. jun. 20262.339 kr172 kr (8%)
31. maj 20262.167 kr207 kr (9%)
29. maj 20262.374 kr35 kr (1%)
28. maj 20262.339 kr35 kr (1%)
20. maj 20262.374 kr176 kr (8%)
19. maj 20262.198 kr11 kr (0%)
18. maj 20262.209 kr290 kr (12%)
15. maj 20262.499 kr332 kr (15%)
14. maj 20262.167 kr332 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret