Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0196804349954
Pris fra 1.682 krtil 2.229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 547 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.602 kr 12. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1682 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 24" 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm
1.682 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 24" 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - ravnsort - 1 års send-in til DCS garanti

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 12NAGAR1EU
EAN: 0196804349954
Varenr.: 1001569306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort
1.683 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - KVM switch
1.759 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - KVM switch billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 monitor til samarbejdsfokuseret produktivitet og klare videokonferencer, IPS-panel giver konsekvent farvegengivelse og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: KVM switch; 1080p webcam; ThinkShutter; Naturlig dæmpning af blåt lys; Integrerede 3W højttalere; 99% sRGB Balanceret billedkvalitet, fleksible ergonomiske indstillinger og indbyggede konferencefunktioner forenkler arbejdsgange, forbedrer samarbejde og hjælper med at holde en ryddelig arbejdsstation.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 12NAGAR1EU
EAN: 0196804349954
Varenr.: 3278895
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - Full HD, IPS, 60 Hz, Pivot
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - Full HD, IPS, 60 Hz, Pivot
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm
2.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.682 kr1.682 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.683 kr1.683 krKøb
3Proshop DK1.759 kr1.759 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
6Ultrashop2.229 kr2.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.602 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.837 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.678 kr.

Den nuværende pris på 1.682 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.682 kr8 kr (0%)
28. maj 20261.690 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.691 kr7 kr (0%)
25. maj 20261.684 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.688 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.684 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.688 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.679 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.681 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.678 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret