Gå til hovedindhold

Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele

MakitaRedskaberEAN: 0088381581486
Pris fra 865 krtil 1.439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 574 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 865 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita E-10883 Værktøjssæt 221 Dele
865 kr
Til butik
Makita E-10883 Værktøjssæt 221 Dele billede

Produktinformation

Makita E-10883 - Værktøjssæt - 221 stykker - i etui

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: E-10883
EAN: 0088381581486
Varenr.: 999857443
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita E-10883 - tool set - 221 pieces
871 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita E-10883 - Værktøjssæt - 221 stykker - i etui
900 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topnøglesæt Makita E-10883 - 221 dele i etui
-4%989 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topnøglesæt Makita E-10883 - 221 dele i etui
-4%1.009 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita E-10883 Værktøjssæt 221 Dele
1.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK865 kr865 krKøb
2Proshop DK871 kr910 krKøb
3CS MEGASTORE DK900 kr939 krKøb
4Boligcenter DK989 kr989 krKøb
5Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
6Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele

PriceData har fulgt prisen på Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele i 185 dage. Laveste pris i perioden er 865 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 935 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 865 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Værktøjssæt Makita E-10883 - mekanikersæt med 221 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026865 kr12 kr (1%)
9. apr. 2026877 kr30 kr (3%)
8. apr. 2026907 kr34 kr (4%)
6. apr. 2026873 kr6 kr (1%)
17. feb. 2026867 kr18 kr (2%)
16. feb. 2026885 kr7 kr (1%)
15. feb. 2026892 kr13 kr (1%)
14. feb. 2026905 kr18 kr (2%)
13. feb. 2026887 kr7 kr (1%)
12. feb. 2026894 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret