Gå til hovedindhold

Bosch Group Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele

Bosch GroupVærktøjssætEAN: 4059952735443
Pris fra 183 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch DIY Julekalender 2025
183 kr
Til butik
Bosch DIY Julekalender 2025 billede

Produktinformation

Bosch DIY Julekalender - Julekalender 2025 - 41 dele - Kvalitetsværktøj og tilbehør - Perfekt gave

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A039HD
EAN: 4059952735443
Varenr.: 1003550712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele
-51%219 kr
Før 444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele
-48%239 kr
Før 464 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Advento kalendorius 2025 Bosch, 41 vnt.
258 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch DIY Julekalender 2025
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK183 kr183 krKøb
2Boligcenter DK219 kr219 krKøb
3Vivas DK239 kr308 krKøb
4CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
5Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele

PriceData har fulgt prisen på Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele i 178 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Værktøjssæt julekalender Bosch DIY 2025 - 41 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026183 kr4 kr (2%)
19. maj 2026187 kr3 kr (2%)
12. maj 2026190 kr7 kr (4%)
5. maj 2026197 kr5 kr (2%)
27. apr. 2026202 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026207 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026212 kr34 kr (14%)
8. mar. 2026246 kr5 kr (2%)
7. mar. 2026251 kr5 kr (2%)
6. mar. 2026256 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret